T2 Ontvangsten en uitgaven naar economische aard
Excel-tabel
| EXPLOITATIE | HALF 2026 | MJP 2026 | % HALF 2026 tov MJP 2026 |
|---|---|---|---|
| I.Totaal exploitatie-uitgaven | 24.751.534 | 49.833.499 | 49,67% |
| A. Operationele uitgaven | 24.447.312 | 48.942.947 | 49,95% |
| 1. Goederen en diensten | 4.038.008 | 9.147.839 | 44,14% |
| 2. Bezoldigingen | 11.203.767 | 25.995.322 | 43,10% |
| a. Politiek personeel | 387.284 | 699.997 | 55,33% |
| b. Vastbenoemd niet-onderwijzend personeel | 2.157.248 | 4.981.412 | 43,31% |
| c. Niet vastbenoemd niet-onderwijzend personeel | 7.943.285 | 16.273.816 | 48,81% |
| d. Onderwijzend personeel ten laste van bestuur | 4.507 | 7.889 | 57,13% |
| e. Onderwijzend personeel ten laste van andere overheden | 0 | 2.927.693 | 0,00% |
| f. Andere personeelskosten | 396.443 | 789.515 | 50,21% |
| g. Pensioenen | 315.000 | 315.000 | 100,00% |
| 3. Individuele hulpverlening door het O.C.M.W. | 3.372.458 | 5.751.280 | 58,64% |
| 4. Toegestane werkingssubsidies | 5.784.198 | 7.341.674 | 78,79% |
| - aan welzijnsverenigingen | 21.136 | 0 | / |
| - aan de politiezone | 3.518.477 | 3.518.477 | 100,00% |
| - aan de hulpverleningszone | 793.944 | 793.944 | 100,00% |
| - aan intergemeentelijke samenwerkingsverbanden (IGS) | 108.418 | 959.742 | 11,30% |
| - aan besturen van de eredienst | 21.270 | 21.270 | 100,00% |
| - aan andere begunstigden | 1.320.954 | 2.048.241 | 64,49% |
| 5. Andere operationele uitgaven | 48.880 | 706.832 | 6,92% |
| B. Financiële uitgaven | 304.222 | 890.552 | 34,16% |
| 1. Rente | 289.509 | 852.032 | 33,98% |
| - aan financiële instellingen | 274.305 | 608.219 | 45,10% |
| - aan andere entiteiten | 15.205 | 243.813 | 6,24% |
| 2. Andere financiële uitgaven | 14.713 | 38.520 | 38,20% |
| II. Totaal exploitatieontvangsten | 20.352.449 | 50.262.585 | 40,49% |
| A. Operationele ontvangsten | 20.265.156 | 49.705.156 | 40,77% |
| 1. Ontvangsten uit de werking | 1.360.732 | 2.466.044 | 55,18% |
| a. Ontvangsten uit retributies | 683.769 | 1.077.400 | 63,46% |
| b. Andere ontvangsten uit de werking | 676.963 | 1.388.644 | 48,75% |
| 2. Fiscale ontvangsten en boetes | 7.331.121 | 22.499.279 | 32,58% |
| a. Aanvullende belastingen | 5.510.929 | 17.443.554 | 31,59% |
| - Opcentiemen op de onroerende voorheffing | 3.449.806 | 8.624.837 | 40,00% |
| - Aanvullende belasting op de personenbelasting | 1.949.592 | 8.471.939 | 23,01% |
| - Andere aanvullende belastingen | 111.530 | 346.778 | 32,16% |
| b. Andere belastingen | 1.770.937 | 4.985.725 | 35,52% |
| c. Boetes | 49.255 | 70.000 | 70,36% |
| 3. Werkingssubsidies | 10.905.284 | 23.144.008 | 47,12% |
| a. Algemene werkingssubsidies | 6.746.165 | 12.673.483 | 53,23% |
| - Gemeentefonds | 6.332.417 | 10.493.411 | 60,35% |
| - Andere algemene werkingssubsidies | 413.748 | 2.180.072 | 18,98% |
| - van de Vlaamse overheid | 413.748 | 2.173.038 | 19,04% |
| - van andere entiteiten | 0 | 7.034 | 0,00% |
| b. Specifieke werkingssubsidies | 4.159.119 | 10.470.525 | 39,72% |
| - van de federale overheid | 2.629.242 | 4.362.117 | 60,27% |
| - van de Vlaamse overheid | 1.411.717 | 5.996.162 | 23,54% |
| - van de provincie | 0 | 7.989 | 0,00% |
| - van andere entiteiten | 118.161 | 104.257 | 113,34% |
| 4. Recuperatie individuele hulpverlening | 311.029 | 833.500 | 37,32% |
| 5. Andere operationele ontvangsten | 356.989 | 762.325 | 46,83% |
| B. Financiële ontvangsten | 87.293 | 557.429 | 15,66% |
| INVESTERINGEN | HALF 2026 | MJP 2026 | % HALF 2026 tov MJP 2026 |
| I. Totaal investeringsuitgaven | 2.705.744 | 11.372.435 | 23,79% |
| A. Investeringen in financiële vaste activa | 37.775 | 37.775 | 100,00% |
| 2. Intergemeentelijke samenwerkingsverbanden en soortgelijke entiteiten | 37.775 | 0 | 100,00% |
| 4. Andere financiële vaste activa | 0 | 37.775 | |
| B. Investeringen in materiële vaste activa | 1.369.498 | 8.282.632 | 16,53% |
| 1. Gemeenschapsgoederen en bedrijfsmatige materiële vaste activa | 1.369.498 | 8.282.632 | 16,53% |
| a. Terreinen en gebouwen | 747.703 | 3.481.402 | 21,48% |
| b. Wegen en andere infrastructuur | 203.668 | 2.797.007 | 7,28% |
| c. Roerende goederen | 418.126 | 1.222.610 | 34,20% |
| d. Leasing en soortgelijke rechten | 0 | 781.614 | 0,00% |
| C. Investeringen in immateriële vaste activa | 807.369 | 2.031.681 | 39,74% |
| D. Toegestane investeringssubsidies | 491.102 | 1.020.347 | 48,13% |
| - aan de politiezone | 262.464 | 262.464 | 100,00% |
| - aan de hulpverleningszone | 0 | 212.207 | 0,00% |
| - aan intergemeentelijke samenwerkingsverbanden (IGS) | 0 | 257.638 | 0,00% |
| - aan besturen van de eredienst | 0 | 288.037 | 0,00% |
| - aan andere begunstigden | 228.638 | 0 | / |
| II. Totaal investeringsontvangsten | 814.527 | 2.250.868 | 36,19% |
| A. Verkoop van financiële vaste activa | 0 | 54.706 | 0,00% |
| 2. Intergemeentelijke samenwerkingsverbanden en soortgelijke entiteiten | 0 | 54.706 | 0,00% |
| B. Verkoop van materiële vaste activa | 225.773 | 1.079.413 | 20,92% |
| 1. Gemeenschapsgoederen en bedrijfsmatige materiële vaste activa | 225.773 | 1.079.413 | 20,92% |
| a. Terreinen en gebouwen | 225.773 | 1.079.413 | 20,92% |
| D. Investeringssubsidies en -schenkingen | 588.754 | 1.116.749 | 52,72% |
| - van de Vlaamse overheid | 325.034 | 1.091.749 | 29,77% |
| - van de provincie | 0 | 25.000 | 0,00% |
| - van andere entiteiten | 263.720 | 0 | / |
| FINANCIERING | HALF 2026 | MJP 2026 | % HALF 2026 tov MJP 2026 |
| I. Totaal financieringsuitgaven | 721.933 | 2.807.941 | 25,71% |
| A. Vereffening van financiële schulden | 700.293 | 2.681.880 | 26,11% |
| 1. Periodieke aflossingen van opgenomen leningen en leasings | 700.293 | 2.681.880 | 26,11% |
| C. Toegestane leningen en betalingsuitstel | 21.640 | 126.061 | 17,17% |
| 1. Toegestane leningen | 21.640 | 126.061 | 17,17% |
| - aan intergemeentelijke samenwerkingsverbanden (IGS) | 21.640 | 126.061 | 17,17% |
| II. Totaal financieringsontvangsten | 0 | 6.781.614 | 0,00% |
| A. Aangaan van financiële schulden | 0 | 6.781.614 | 0,00% |
| 1. Opname van leningen en leasings bij financiële instellingen | 0 | 6.000.000 | 0,00% |
| 2. Opname van leningen en leasings bij andere entiteiten | 0 | 781.614 | 0,00% |
| BUDGETTAIR RESULTAAT VAN HET BOEKJAAR | HALF 2026 | MJP 2026 | % HALF 2026 tov MJP 2026 |
| I. Exploitatiesaldo | -4.399.085 | 429.086 | -1025,22% |
| II. Investeringssaldo | -1.891.216 | -9.121.567 | 20,73% |
| III. Saldo van exploitatie en investeringen | -6.290.301 | -8.692.482 | 72,36% |
| IV. Financieringssaldo | -721.933 | 3.973.673 | -18,17% |
| V. Budgettair resultaat van het boekjaar | -7.012.234 | -4.718.809 | 148,60% |